Referencje naszych klientów

a

Polecam skorzystać z doradztwa oddziału GO-leasing we Wrocławiu u Pani Anny Dyrdy. Mimo, że załatwienie dla mnie leasingu nie było łatwe - motocykl dla nowej działalności, brak historii kredytowej i problemy ze sprzedawcą, Pani Ania nie poddała się i wywalczyła dla mnie zgodę na finansowanie. Profesjonalne doradztwo i miła obsługa, to jest to! :)


EVGENY SNITKO NIP 8943117725


Doradca, Pani Izabela Smardz bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Rzetelnie przygotowała umowę, bardzo szybko i sprawnie załatwiła wszelkie formalności. Jestem Bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Go-Leasing.


ANETA KNEISEL BIURO RACHUNKOWE "EUROBILANS" NIP: 6221523314


Niniejszym polecam firmę GO-leasing Wrocław Izabelę Smardz i Annę Lech jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera w zakresie doradztwa leasingowego. Zanim trafiłem do wyżej wymienionej firmy spotkałem się z trzema odmowami finansowania. Z zapewnieniem, że tak krótko prowadzona działaność, jak również mój młody wiek, nie dają mi możliwości uzyskania leasingu. Natomiast w GO-leasing w zaledwie kilka dni odbierałem już samochód. Dlatego gorąco polecam i zachęcam do współpracy z firmą GO-leasing Wrocław Izabela Smardz


PHU REKOSAND Jakub Reklewski NIP: 9131621747


Doradca firmy GO-Leasing przeprowadziła transakcję od samego początku do końca wręcz celująco. Nie mogę mieć wobec tego najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dobrze, sprawnie i profesjonalnie. Każdemu życzę tak udanej współpracy z firmą leasingową.


Anna Skrobosińka NIP:7861710646


Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Doradca, Pani Izabela Smardz bardzo profesjonalnie była przygotowana do dyskusji i przygotowała nam interesującą ofertę, mianowicie niedrogi leasing. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wszystko przebiegło elegancko od początku do końca.


APC HOL-POL SP. Z O.O. NIP: 6180046247


Gorąco polecam skorzystać z doradztwa oddziału GO-leasing Izabela Smardz!


MAMISON SP. Z O.O. NIP: 897-176-19-29


Moja ocena firmy Go-Leasing nie miesci się w skali. Wszystko zostało zrobione na 101%. Uważam, że wszystko zostało wykonane tak jak należy i z dużą dokładnością. Polecam firmę GO-Leasing!


Arkadiusz Miklas AM-AUTOMOBILE NIP: 6221932171


Decyzja o podjęciu współpracy z Panią Izabelą Smardz z firmy go-leasing była bardzo trafna. Przedstawiono nam bardzo szybko konkretną ofertę i postanowiliśmy skorzystać. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W momencie gdy przeoczyliśmy pewne sprawy doradca nam pomogła w załatwieniu formalności i nie było problemów.


DARPOL ALEKSANDRA ULKOWSKA NIP: 9111830206


Wszystko super w porządku. Zadzwoniłem, powiedziałem jakie auto chcę. Pani doradca szybko przygotowała stosowną ofertę, którą zaakceptowałem. Poproszono mnie o przygotowanie konkretnych dokumentów. Sprawy potoczyły się w bardzo szybkim tempie. Wystarczył podpis i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam!


EURO-AS ARTUR DERDAS NIP: 6080106642


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z doradcą firmy GO-Leasing, Pania Izabelą Smardz. Pani pofatygowała się przyjechać kilkadziesiąt kilometrów żeby ze mną porozmawiać. Bardzo szybko przygotowano mi korzystną ofertę. Nie mam do tego najmniejszych zastrzeżeń. Planuje kolejny leasing i również zgłoszę się w tej sprawie do Go-Leasing. Sprawnie i bez opóźnień. Polecam!


Jerzy Pierchała NIP: 6331094305


Mam bardzo pozytywną opinię na temat działań firmy Go-Leasing. Szybko i sprawnie pani doradca załatwiła wszelkie formalności. Do dzisiaj jesteśmy z kontakcie i planujemy kolejny leasing na firmę. Firma godna zaufania! Polecam!


MARCIN KIELIBA NIP: 6222284047


Wszystko było w porządku. Doradca był rzetelny i profesjonalny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!


RADOSŁAW STRZELCZYK RADPOL NIP: 6222293767


Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Go-leasing i doradcy Pani Izabeli Smardz. Mimo problemów ze sprzedającym udało się szczęśliwie i w miarę szybko dopiąć formalności. Nie mam żadnych negatywnych spostrzeżeń i sugestii. Polecam pośredników z firmy GO-Leasing.


MAREK URBANIAK P.P.H.U MARK-POL NIP: 6221007630


Transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Pani Izabela, doradca firmy Go-Leasing była bardzo rzetelna i konkretna i rzeczowa. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Gdy tylko zdecyduję się na kolejny leasing na pewno odezwę się w tej sprawie do firmy Go-leasing. Są godni polecenia!


MONIKA WYGRAŁA NIP: 6222438906


Bardzo dobry kontakt z doradcą, natomiast cała procedura i formalności związane z leasingiem bardzo sprawnie i szybko załatwione. Polecamy!


„NEXUS OIL” Sp. z o.o. Zabrze, NIP 6371858996


Profesjonalna obsługa – firma zna się na tym, co robi. Wybrano nam ofertę, która okazała się najlepiej dopasowana do naszej działalności, przez co zaoszczędziłam czas i pieniądze.


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wioletta Wasilewska, Kowale Oleckie, NIP: 8471313027


Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą z firmą. Można polegać na ich profesjonalizmie, a co najważniejsze można liczyć na ich pomoc w każdym momencie umowy leasingowej (wiem, bo sprawdzałem).


NET PROFIT ARTUR KUSIOR, Olsztyn, NIP: 7411058884


Na początku dostałam ofertę leasingu oraz kredytu z salonu, ale z ciekawości chciałam sprawdzić czy da się uzyskać lepszą ofertę. Gdy znalazłam kontakt do firmy GO-leasing myślałam, że jak pośrednik to będzie drożej. Okazało się, że nie tylko było taniej, ale jeszcze, jak się okazało, dzięki nietypowej konstrukcji oferty w pierwszych miesiącach leasingu zapłaciłam dużo mniejsze podatki.


USŁUGI MEDYCZNE MAŁGORZATA MROCZKOWSKA, Olsztyn, NIP: 7582245794


Kontakt z GO-leasing rozpocząłem od pytania o kredyt na firmę, ponieważ chciałem kupić mobilną myjnię parową. Początkowo nawet nie wiedziałem, że można to zrobić w leasingu – po kilkuminutowej rozmowie z doradcą okazało się, że leasing był bardziej korzystny finansowo i podatkowo. Miła współpraca – zero zastrzeżeń.


FENIX NORD-WEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Olsztyn, NIP: 7393645328


Zależało mi bardzo na czasie i zostało to przyjęte z zrozumieniem. Pracownik firmy GO-leasing przypilnował wszystkiego tak, abym mogła jak najszybciej odebrać maszyny. W jednym miesiącu załatwiono mi dwie umowy leasingu. Polecam gorąco!


Agnieszka Rutkowska “EKO-LAS”, Janowo, NIP: 9840113691


Wcześniej firmy GO-leasing nie znałem, znalazłem ich w internecie i zadzwoniłem. Od pierwszej rozmowy dało się wyczuć, że mam do czynienia z osobą, która wie o czym mówi i potrafi słuchać klienta. Dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić. Załatwili mi leasing na nietypową maszynę i to na dobrym poziomie finansowym, w dodatku dopasowany do moich potrzeb i możliwości.


Marcin Migawa Firma Handlowo-Usługowa EM-SERVICE, Sypniewo, NIP: 5611442913


Poszukiwałam firmy leasingowej, by kupić samochód w leasingu. Trafiłam na GO-leasing. Pomimo, iż biuro firmy znajduje się w Olsztynie, a ja mieszkam w Wejherowie uzyskałam leasing na auto, nie będąc nigdy w ich biurze. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego odniosłam wrażenie, że rozmawiam z profesjonalistą i nie zawiodłam się. Wszystko udało nam się zrobić na odległość przez telefon i maila, jedynie podpisanie umowy nastąpiło podczas bezpośredniego spotkania, przy udziale pracownika firmy leasingowej z Trójmiasta.


PRACOWNIA KRAWIECKA “BETI” Beata Celińska-Spodar, WEJHEROWO, NIP: 5881918544


Dobre podejście do klienta i duża wiedza. Wszystko poszło sprawnie – polecam wszystkim, którzy cenią sobie czas i nie lubią wycieczek po firmach leasingowych i bankach.


TOMASZ WARYKIEWICZ FIRMA TW, Wołowno, NIP: 6761732139


Bardzo sprawnie i szybko załatwiono nam leasing auta. Po prostu świetny kontakt – kilkakrotnie zwracałem się z prośbą o pomoc już po podpisaniu umowy leasingu i za każdym razem byłem tak samo solidnie obsłużony. Dla tej firmy jest rzeczywiście ważne zadowolenie klienta, a nie tylko „odhaczenie” go na liście.


EDYTA I DAMIAN FEILHAUER S.C., Czernica, NIP: 8961514796


Zanim wybrałem auto i podpisałem umowę na leasing, to trochę czasu minęło. Gratuluję cierpliwości do mnie jako klienta tym bardziej, że dostawałem od pracownika GO-leasing także propozycje aut i zanim wybrałem to właściwe, otrzymałem chyba z 8-10 innych ofert.


,,ANDBUD” ANDRZEJ PRZYCHODZEŃ, Bartoszyce, NIP: 7431605183


Sprawnie przeprowadzona transakcja. Spodobało mi się elastyczne podejście do kwestii ubezpieczenia. Zajmuję się ubezpieczeniami od wielu lat i wiem, że wiele firm leasingowych narzuca ubezpieczenie auta razem z umową leasingu. Dzięki pomocy doradcy GO-leasing mogłem sam wystawić polisę bez opłaty manipulacyjnej pobieranej od chyba każdej firmy leasingowej.


Krzysztof Rogala MAX UBEZPIECZENIA, HANDEL, USŁUGI, Maków Mazowiecki, NIP: 7571156845


Kontakt z GO-leasing kojarzy mi się przede wszystkim z profesjonalizmem. Dzięki wiedzy pracowników firmy udało mi się zaoszczędzić ładną kwotę na podatkach. Miałem okazję kontaktować się z przedstawicielami kilku firm leasingowych, ale tylko tutaj zostałem obsłużony na tak wysokim poziomie.


STERTA.PL JAROSŁAW KRAWCZYK, Olsztyn, NIP: 5821172035


Załatwili sprawnie i szybko kredyt samochodowy na dobrych warunkach. Godni zaufania.


Rafał Lenart and Anna Kwaśniewska Spółka Cywilna, Olsztyn, NIP: 7393854279


Sprawa ciągnęła się długi czas ze względu na różne komplikacje(w tym także z mojej winy), o których byłem rzetelnie informowany. Bardzo cenię sobie współpracę z takim doradcą, który jest ze mną w stałym kontakcie nie tylko gdy wszystko przebiega prawidłowo, ale także wówczas, gdy sprawa się komplikuje (nie z winy doradcy) i wymaga cierpliwości i wytrwałości w sfinalizowaniu transakcji. Szefowi firmy gratuluję zaangażowania pracowników i spokoju ducha, co dzisiaj nie zdarza się aż tak często.


BOGDAN MYŚLIWIEC EURO LOCUM, Lidzbark Warmiński, NIP: 7431005170


Jestem zadowolony z obsługi firmy GO-leasing. Sprawnie poszło, choć myślałem, że mogą być problemy bo szukałem leasingu specjalistycznego sprzętu do mojego warsztatu.


MIROSŁAW TAFIL USŁUGI RADIOWO-TELEWIZYJNE, Giżycko, NIP: 8451436755


Dobra współpraca z firmą, widać też, że wiedzą co robią. W kwestii następnego leasingu zwrócę się ponownie do nich.


DAWBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wisła, NIP: 5482479020


Drugi raz współpracowałem z GO-leasing (tym razem w sprawie kredytu samochodowego) i ponownie byłem bardziej niż zadowolony. Bardzo sprawna obsługa, nie musiałem jeździć do banku – by podpisać umowę, doradca dojechał do mnie do domu. Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz.


RAFAŁ PIERZCHAŁA FIRMA “FHU RAFAŁ”, Ostrołęka, NIP: 7582053563


Świetny doradca, profesjonalny, kulturalny i fachowy. Polecam każdemu leasing, kto jeszcze nie spróbował. Tymczasem ja się cieszę z nowego Opla Astry.


KLEWER PAWEŁ KIJKO, Olsztyn, NIP: 7431868907


Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą GO-leasing. Zostałem bardzo dobrze obsłużony, doradca był ze mną cały czas w kontakcie i pilnował całego procesu. Słabym ogniwem był tu sprzedający auta nad, którym potrafił zapanować pracownik Go-leasing. Po wszystkim jestem pewien, że w przypadku kolejnych kredytów czy leasingów zgłoszę się właśnie do nich.


Paweł Kłosiński Usługi, Iława, Nip 7441724400


Jestem bardzo zadowolona. Zależało mi na kredycie, a ponieważ mam małe dziecko, ciężko byłoby mi biegać samej po bankach i szukać ofert dla nowopowstałej firmy, doradca załatwił to za mnie. W przyszłości na pewno zgłoszę się do firmy Go-leasing. Polecam,


KATARZYNA LUBOWIEDZKA, Pasym, NIP: 7393450613


Długi okres oczekiwania na Fiata SCUDO w salonie irytował mnie. Lekiem na tą bolączkę był życzliwy i ciepły kontakt ze strony doradcy z GO-leasing, który opracował ciekawą koncepcję sfinansowania samochodu. W momencie dostawy pojazdu, wszystko było już przygotowane i cały proces leasingu przebieg nad wyraz sprawnie.


PRZEMYSŁAW GROCHOCKI GASTROMAX, Lubawa, NIP: 7440008707


Reakcja na przesłanego email w sprawie zapytania o leasing była prawie natychmiastowa. Doradca oddzwonił do mnie w ciągu kilkunastu minut pomimo, że była to sobota. Nie wiedziałam jeszcze jaki samochód będzie najbardziej właściwy do prowadzonego przeze mnie biznesu. W tym względzie też uzyskałam fachową podpowiedź. Wybór padł na Opla Corsę. I to był najtrudniejszy element w całej sprawie. Pozostałe formalności zostały przez doradcę szybko i sprawnie załatwione. Tak trzymać dalej.


MORENC-CZYŻEWSKA EWA, FIRMA CATERINGOWA, Ostróda, NIP: 7411939165


Jeśli chodzi o GO-leasing - jednym słowem- jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam wcześniej, że uzyskanie leasingu może być tak proste, chociaż z wyborem samochodu miałem małe perypetie. Obiecuję, że w przyszłości, jeśli będę chciała wziąć coś w leasingu – to tylko z nimi.


Anna Neumüller Salon Fryzjerski, Olsztynek, NIP: 7392880576


Sprawna, szybka obsługa, fachowe doradztwo, ogólnie wszystko ok. Polecam,


Grzegorz Jastrzębski MADOX, Elbląg, NIP: 5782424046


Wszystko było w porządku, sprawnie szybko, doradca ok. Tak jest pamiętam o was.


BIURO USŁUG ANNA HENSOLDT, Olsztyn, NIP: 7390011244


Wszystko wzorowo, szybko, kompleksowo. Bardzo sympatyczny doradca. Nie było problemu.


USŁUGI MARKETINGOWO-TRANSPORTOWE PAWEŁ KULESZA, Bartoszyce, NIP: 7431926148


Współpraca przebiegła bezproblemowo, szybko, duża wiedza i kompetencje.


MUNIAK WOJCIECH, Elbląg, NIP: 5782753991