O nas

Jesteśmy czołową, dynamicznie rozwijającą się partnerską siecią brokerów leasingu i kredytów samochodowych. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z ponad 30 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej.  

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: Alior Leasing, Athlon Car Lease, AVIS Lease,  BETAD Leasing, BGŻ BNP PARIBAS Leasing, BPS Leasing, BREWE Leasing,  BZWBK Leasing, ECONOCOM, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), ENERGO-UTECH SA, FININWEST, FINSERV Leasing, Getin Leasing, Grenke Leasing, Idea Fleet, Idea Leasing, IKB Leasing, Impuls Leasing,  Internetowy Fundusz Leasingowy, Leaselink, Leasing Plus, Leasing Polski, Masterlease (Futura Leasing), MBR Leasing, Millennium Leasing, mLeasing (dawniej BRE Leasing), MOGO Finance, NOBLE FINANCE, ORIX, Pekao Leasing, PKO Leasing (dawniej: Bankowy Fundusz Leasingowy), Q4 LEASING, SGB Leasing, SG Equipment Leasing (Societe Generale), Siemens Finance, Stefczyk Leasing.

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie wycen pojazdów, maszyn i urządzeń.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club. 

 

                               WIĘCEJ CERTYFIKATÓW

 

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług.

Najniższe oprocentowanie leasingu to nie wszystko! Co nas jeszcze wyróżnia?

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
  • Bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji.
  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce. Znajdź nasz oddział!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem. Atuty, które wykorzystujemy w rozmowach z Klientami to: wiedza, doświadczenie, rzetelność oraz dyspozycyjność. Skontaktuj się z nami – postaw na zaufanych ekspertów!

Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

8
Izabela Smardz
Dyrektor Oddziału
Dane kontaktowe:
tel: +48 606 306 113
resizedimage157205 Anna Lech
Anna Lech
Koordynatorka oddziału oraz Specjalistka ds. leasingu
Dane kontaktowe:
tel: +48 662 702 293
Adrian
Adrian Smardz
Doradca ds. ubezpieczeń i leasingu
Dane kontaktowe:
tel: +48 606 317 277

 

Oddział we Wrocławiu

8
Izabela Smardz
Dyrektor Oddziału
Dane kontaktowe:
tel: +48 606 306 113

 

8
Tobiasz Dyrda
Wicedyrektor Oddziału
Dane kontaktowe:
tel: +48 602 339 193

 

Ania
Anna Dyrda
Specjalistka ds. Leasingu
Dane kontaktowe:
tel: +48 501 718 337

 

Sebastian
Sebastian Eliasz
Koordynator biura
Dane kontaktowe:
tel: +48 668 757 205

 

Weronika
Weronika Bejgrowicz
Specjalistka ds. leasingu
Dane kontaktowe:

 

Agata
Agata Bałchanowska
Specjalistka ds. administracji
Dane kontaktowe:

 

Zamów kontakt

Sprawdź jak szybko oddzwonimy

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.