Referencje naszych klientów

a

Doradca, Pani Izabela Smardz bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Rzetelnie przygotowała umowę, bardzo szybko i sprawnie załatwiła wszelkie formalności. Jestem Bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Go-Leasing.


ANETA KNEISEL BIURO RACHUNKOWE "EUROBILANS"


Doradca firmy Go-Leasing przeprowadziła transakcję od samego początku do końca wręcz celująco. Nie mogę mieć wobec tego najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dobrze, sprawnie i profesjonalnie. Każdemu życzę tak udanej współpracy z firmą leasingową.


Anna Skrobosińka


Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Doradca, Pani Izabela Smardz bardzo profesjonalnie była przygotowana do dyskusji i przygotowała nam interesującą ofertę, mianowicie niedrogi leasing. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wszystko przebiegło elegancko od początku do końca.


APC HOL-POL SP. Z O.O.


Moja ocena firmy Go-Leasing nie miesci się w skali. Wszystko zostało zrobione na 101%. Uważam, że wszystko zostało wykonane tak jak należy i z dużą dokładnością. Polecam firmę GO-Leasing!


Arkadiusz Miklas AM-AUTOMOBILE


Decyzja o podjęciu współpracy z Panią Izabelą Smardz z firmy go-leasing była bardzo trafna. Przedstawiono nam bardzo szybko konkretną ofertę i postanowiliśmy skorzystać. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W momencie gdy przeoczyliśmy pewne sprawy doradca nam pomogła w załatwieniu formalności i nie było problemów.


DARPOL ALEKSANDRA ULKOWSKA


Wszystko super w porządku. Zadzwoniłem, powiedziałem jakie auto chcę. Pani doradca szybko przygotowała stosowną ofertę, którą zaakceptowałem. Poproszono mnie o przygotowanie konkretnych dokumentów. Sprawy potoczyły się w bardzo szybkim tempie. Wystarczył podpis i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam!


EURO-AS ARTUR DERDAS


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z doradcą firmy GO-Leasing, Pania Izabelą Smardz. Pani pofatygowała się przyjechać kilkadziesiąt kilometrów żeby ze mną porozmawiać. Bardzo szybko przygotowano mi korzystną ofertę. Nie mam do tego najmniejszych zastrzeżeń. Planuje kolejny leasing i również zgłoszę się w tej sprawie do Go-Leasing. Sprawnie i bez opóźnień. Polecam!


Jerzy Pierchała


Mam bardzo pozytywną opinię na temat działań firmy Go-Leasing. Szybko i sprawnie pani doradca załatwiła wszelkie formalności. Do dzisiaj jesteśmy z kontakcie i planujemy kolejny leasing na firmę. Firma godna zaufania! Polecam!


MARCIN KIELIBA


Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Go-leasing i doradcy Pani Izabeli Smardz. Mimo problemów ze sprzedającym udało się szczęśliwie i w miarę szybko dopiąć formalności. Nie mam żadnych negatywnych spostrzeżeń i sugestii. Polecam pośredników z firmy GO-Leasing.


MAREK URBANIAK P.P.H.U MARK-POL


Wszystko było w porządku. Doradca był rzetelny i profesjonalny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!


RADOSŁAW STRZELCZYK RADPOL


Transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Pani Izabela, doradca firmy Go-Leasing była bardzo rzetelna i konkretna i rzeczowa. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Gdy tylko zdecyduję się na kolejny leasing na pewno odezwę się w tej sprawie do firmy Go-leasing. Są godni polecenia!


MONIKA WYGRAŁA